98% zgodności z JSA
- Wypróbuj za darmo program antyplagiatowy Wrona

Pisanie prac - opinie

Poznaj autentyczne recenzje klientów oraz szczegółowe omówienie konkurencji. Dzięki porównaniu usług, dowiesz się, dlaczego PoprawaPrac.pl wyróżnia się na tle innych firm oferujących pomoc w pisaniu prac naukowych. Opinie na mój temat podkreślają wysoką jakość, terminowość oraz pełen profesjonalizm, które sprawiają, że jestem liderem na rynku. Przekonaj się sam, jak moi klienci osiągneli akademicki sukces i dołącz do grona osób, które skutecznie zrealizowały swoje naukowe cele. Poznaj historie sukcesów i porażek osób korzystających z pomocy różnych serwisów internetowych.

starstarstarstarstar

ocena 4.5 (124)

Data aktualizacji: 2024-01-22

Gdzie szukać opiniii o firmach piszących prace dyplomowe?

  1. MANIFO - strona z anonimowymi opiniami zebranymi z różnych portali internetowych
  2. FORUM - strona z informacjami o osobach prywatnych piszących prace
  3. GRUPA - grupa na portalu Facebook zbierająca aktualne opinie
  4. GoWork - wątek na znanym portalu z informacjami i opiniami o firmach

5 kroków, by sprawdzić, czy dana firma jest wiarygodna

  1. Zadzwoń i porozmawiaj. Przekonaj się, czy po drugiej stronie jest kompetentna osoba. Jeżeli nie, to nie licz na to, że Twoja praca zostanie dobrze wykonana.
  2. Zapytaj o możliwość podpisania umowy. Jeżeli firma tłumaczy, że jest to nie możliwe, nie podejmuj współpracy.
  3. Najpierw zleć firmie napisanie 1-2 stron i zobacz, czy jakość tekstu Ci odpowiada.
  4. Otrzymany tekst sprawdź pod kątem plagiatu np. w serwisie PLAGIAT
  5. Więcej informacji o tym, jak nie dać się oszukać, znajdziesz TUTAJ

Portale pośredniczące

Na polskim rynku powstają portale zajmujące się pośredniczeniem między zlecającymi a wykonawcami prac. Serwisy pośredniczące mają jedną zasadniczą przewagę nad portalami ogłoszeniowymi – pisarz nie jest anonimowy i można wystawić mu opinię, ale dopiero po zrealizowanym zleceniu. Jakość jego pracy przekłada się na opinie studentów i decyduje o jego pozycji w rankingu, a tym samym o ilości zleceń. Im wyżej dana osoba jest w rankingu, tym wyższą cenę za pracę może zaoferować. Taka forma współpracy zmniejsza ryzyko oszustwa. Natomiast na serwisach ogłoszeniowych typu OLX.pl każdy może złożyć swoją ofertę, pobrać zaliczkę a następnie zerwać kontakt z klientem. Oszustowi łatwo pozostać bezkarnym.

Porównanie portali pośredniczących

Pisanie prac OPINIE - Porównanie firm pośredniczących

www.redaktor-online.pl

W przypadku serwisu www.redaktor-online.pl zainteresowana osoba wypełnia formularz, opisując temat pracy, zakładaną ilość stron, termin realizacji. Następnie może ona porozmawiać z redaktorami, którzy odpowiedzieli na jej zgłoszenie i są chętni do napisania pracy dyplomowej. Po podjęciu decyzji o doborze jednego z redaktorów następuje płatność za pracę. Strona oferuje także wiele gwarancji – jakości, autentyczności, zwrotu pieniędzy w wypadku nieodpowiednio wykonanego zlecenia. Gwarantuje także terminowość, poufność oraz wykonanie powierzonego zadania. Portal szczyci się możliwością szybkiej realizacji zleceń, systemem rabatowym oraz dostępnością 24 godziny na dobę.

www.twojredaktor.pl

Strona www.twojredaktor.pl to miejsce, gdzie studenci mogą znaleźć wsparcie przy pisaniu pracy dyplomowej. Wzory prac tworzone są przez grupę wyspecjalizowanych w wielu tematach redaktorów, którzy mają oferować unikatowe, rzetelnie, wykonane terminowo opracowania. Serwis stawia na pierwszym miejscu wygodę klienta, tak więc to on decyduje o realizacji czy kwestiach związanych z płatnościami. Zamówienie składa się przy pomocy formularza online, po czym następuje oczekiwanie na odpowiedzi od zainteresowanych redaktorów. Strona gwarantuje całodobową dostępność oraz możliwość weryfikacji pracy dzięki programowi antyplagiatowemu.

www.redaktorzy.com

Serwis www.redaktorzy.com pośredniczy między osobami poszukującymi redaktorów prac dyplomowych oraz usługodawcami z tej dziedziny. Strona oferuje możliwość wypełnienia formularza zlecenia, opisując temat pracy, liczbę stron, termin jej realizacji, dodatkowe uwagi. Wycena odbywa się indywidualnie - każdy z redaktorów może zaproponować własną cenę za pracę dyplomową (za przykładową pracę pojawiły się propozycje pomiędzy 1100 a 1350 zł). System płatności zakłada, iż odbywa się ona po akceptacji oferty danego redaktora, jednakże trafia w jego ręce dopiero po przesłaniu finalnej pracy studentowi. W ten sposób portal gwarantuje klientom bezpieczeństwo. Na stronie widnieje ranking redaktorów, ukazujący średnią ocenę użytkowników, liczbę zrealizowanych zamówień, a także liczbę tych, które aktualnie są w realizacji.

www.napiszeprace.pl

Serwis www.napiszeprace.pl stanowi darmową bazę ogłoszeń osób, które oferują ekspresowe pisanie pracy dyplomowej, magisterskiej, licencjackiej. Dzięki niemu istnieje możliwość przeglądu wielorakich propozycji osób piszących prace i dobranie odpowiedniej dla swoich potrzeb. W ogłoszeniach, poszczególni redaktorzy prezentują swoje kompetencje, doświadczenie, stawki. Mogą oni także dokupić pakiet PREMIUM i wyróżnić swoją propozycję. Nie ma możliwości oceniania piszących.

www.episanie-prac.pl

Witryna www.episanie-prac.pl reklamuje się merytorycznym sprawdzaniem wszystkich redaktorów, dzięki czemu zamawiający ma większą pewność, iż ekspresowo napisana praca magisterska będzie dopasowana do odpowiednich standardów. Student poszukujący wzorca pracy licencjackiej czy magisterskiej, może przeglądać umieszczane w serwisie ogłoszenia poszczególnych piszących, bądź wypełnić formularz, opisując zlecenie. Chętni do napisania pracy mogą „podbijać” swoje propozycje, dzięki ofercie dodatkowo płatnego promowania, polegającej na umieszczaniu ogłoszenia wyżej na liście wyświetlania. Nie ma możliwości oceniania poszczególnych redaktorów, lecz widoczna jest ilość odsłon danego ogłoszenia, co niejako świadczy o atrakcyjności oferty.

Wyspecjalizowane firmy

W sieci funkcjonuje sporo portali zajmujących się pomocą w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich. Mogą się one zajmować jednocześnie wieloma dziedzinami bądź specjalizować się wyłącznie w paru kierunkach. W przypadku tego rodzaju witryn otrzymane zlecenie zostaje przekazane odpowiedniemu podwykonawcy (redaktorowi). Zazwyczaj jest to specjalista w danej dziedzinie lub absolwent wybranego kierunku, który posiada wiedzę merytoryczną oraz znajomość w sposobie formatowania pracy oraz wytycznych danych uczelni.

Porównanie wyspecjalizowanych firm

Pisanie prac OPINIE - Porównanie firm piszących prace

www.tosieobroni.pl

Firma www.tosieobroni.pl proponuje wsparcie przy tworzeniu prac dyplomowych. Zaznacza też, że jest to wyłącznie pomoc w napisaniu pracy – nie możliwość kupienia gotowca. Wystarczy wypełnić znajdujący się na stronie formularz, a portal wysyła maila z ofertą. Możliwy jest także kontakt telefoniczny oraz mailowy – na wszystkie pytania uzyskuje się wyczerpujące odpowiedzi dzięki kompetentnym pracownikom.

Koszt pracy wyliczany jest indywidualnie, za przykładową zaproponowano cenę 3500-3900 zł. W cenę wliczone są prostsze wyliczenia statystyczne (bardziej rozbudowane są dodatkowo płatne i wyceniane indywidualnie), poprawki (finalne można zgłaszać do miesiąca od uzyskania ostatecznego wzoru pracy). Firma nie przewiduje wykrycia w pracy plagiatu, wykonywany jest specjalny raport w tym zakresie. Gromadzenie materiałów leży po stronie portalu, chyba że klient chce wykorzystać konkretne publikacje (wówczas dostarcza je redaktorowi).

W sieci brak jest opinii na temat firmy.

www.pisanie24.online

Strona www.pisanie24.online oferuje możliwość zamówienia pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej z różnych kierunków (choć głównie skupia się na dziedzinach humanistycznych oraz społecznych). Można dokonać tego przez formularz na stronie, e-mail bądź telefon. Kontakt jest szybki i merytoryczny. Strona jest intuicyjna, zapytanie o wycenę jest bardzo proste. Po otrzymaniu odpowiedzi i zdecydowaniu się na współpracę, należy opłacić zaliczkę i oczekiwać na pierwszą część pracy. Przez cały okres jej pisania możliwe jest nanoszenie dodatkowych poprawek.

Firma nie realizuje obliczeń statystycznych, a materiały gromadzi w swoim zakresie, choć (jeśli jest taka potrzeba lub chęć) można dostarczyć własną bazę wiedzy redaktorowi.Praca przechodzi także finalnie przez program antyplagiatowy, zakładając maksymalnie 15% wykrytego plagiatu. Cena napisania przykładowej pracy w serwisie obliczana jest na podstawie liczby stron – wynosi 35 zł za stronę.

W sieci brak jest opinii na temat owej witryny.

www.pracedyplomowe24.pl

Portal www.pracedyplomowe24.pl oferuje pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej. Wzory prac uzyskać można dzięki wypełnieniu na stronie odpowiedniego formularza, określając swój temat, termin realizacji pracy, liczbę zakładanych stron.

Firma wycenia prace w zależności od ilości stron, za przykładową pracę podaje koszt 30 zł za stronę (wymagana jest zaliczka przed rozpoczęciem pisania pracy). W cenę wliczone są ewentualnie poprawki oraz raport antyplagiatowy (zakładany dopuszczalny poziom – 15% - jeśli wyszedłby większy – zostaje poprawiony), a także wyliczenia statystyczne. Gromadzenie materiałów leży po stronie firmy.

Portal posiada także własną stronę w serwisie Facebook, co umożliwia zostawienie opinii, których jednakże na ten moment brak.

www.sowadyplomowa.pl

Firma www.sowadyplomowa.pl zarejestrowana na Ukrainie oferuje pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, inżynierskiej, licencjackiej oraz w wykonywaniu analiz badawczych. Podobnie jak w przypadku opisanych powyżej firm – klient wypełnia na stronie www odpowiedni formularz w celu uzyskania oferty. Po decyzji o nawiązaniu współpracy odbywa się podpisanie umowy oraz rozpoczyna się realizacja usługi. Jej wykonanie (a także płatność) ma miejsce etapowo – po jednym rozdziale - co ułatwia współpracę. Poprawki nanoszone są na bieżąco. Cały proces jest bardzo klarownie opisany na stronie. W razie czego, możliwy jest kontakt mailowy, telefoniczny oraz przy wykorzystaniu czatu w witrynie – odpowiedzi pojawiają się szybko, a informacje są merytoryczne oraz wyczerpujące.

Cena wyliczana jest w zależności od liczby stron pracy. W przypadku przykładowego opracowania, koszt wynosi 35,99 zł za stronę. W cenę wlicza się poprawki (możliwość ich zgłaszania do miesiąca po otrzymaniu pracy), wykonanie raportu antyplagiatowego (dopuszczalny współczynnik – 15%), wyliczenia statystyczne (wykonywane jednak jedynie w Excelu). Użytkownik nie ma obowiązku dostarczania własnych materiałów bazowych.

Opinie dotyczące firmy są różnorodne. W sieci znaleźć można wiele, mówiących o oszustwach, nieprofesjonalnej realizacji, oddawaniu prac z błędami i powolnym procesie reklamacyjnym. Na samym portalu widnieją same pozytywne opinie. Na stronie firmy w serwisie Facebook otrzymała ona na podstawie zawartych tam recenzji ocenę 2,7/5, przy czym większość opinii była negatywna.

www.prace.edu.pl

Witryna www.prace-edu.pl posiada w swojej ofercie pisanie pracy magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej. Dodatkowo, wspomaga również przy tworzeniu konspektów, bibliografii, planu, przypisów, wstępu i zakończenia pracy. Aby uzyskać wycenę, należy wypełnić umieszczony na stronie formularz, opisując temat zlecanej pracy, liczbę stron, kierunek studiów. Następnie, należy oczekiwać na przesłanie mailowej oferty przez firmę. Trwa to około 3 dni. Odpowiedź zawiera wszystkie niezbędne informacje (choć przypomina bardziej automatyczną zwrotkę, gdyż nie odpowiada kompletnie na całość zadanych pytań). Po nawiązaniu współpracy, utworzone zostaje konto klienta, dzięki któremu możliwy jest stały kontakt z danym redaktorem. Firma szczyci się faktem, iż nie zatrudnia prywatnych, niedoświadczonych twórców, co ma budować dodatkowo jej gwarancję realizacji zlecenia na odpowiednim poziomie.

Wycena jest indywidualna, za przykładową pracę wyniosła 1250 zł. Realizacja zlecenia rozpoczyna się po opłaceniu pierwszej części. W cenę wliczone są poprawki (zgłoszone do 21 dni po uzyskaniu tekstu, o ile nie rozszerzają pracy bądź nie zmieniają jej konceptu). Na życzenie klienta dokonywany jest, odpłatnie, raport antyplagiatowy (w cenie 2 zł za stronę, przy 50-stronicowej pracy stawka wynosi 1 zł). Materiały gromadzone są przez firmę, oferuje ona także dołączenie do pracy wyliczeń statystycznych.

W serwisie Facebook, na stronie owej firmy, jej ocena wyniosła 4,9/5, a wszystkie zamieszczone tam recenzje są pozytywne, mówią o terminowości i wysokim poziomie usług. Również na innych portalach w sieci można odnaleźć komentarze podobnej treści.

Nie daj się oszukać!

Nie ufaj wszystkim opiniom

Z opiniami jest taki problem, że nie sposób odróżnić autentycznych opinii od fałszywych. Zarówno te pozytywne jak i negatywne mogą być celowym działaniem jakiegoś podmiotu, które chce albo zdyskredytować konkurencje, albo sprzedać dany produkt.

Przechytrz sztuczki marketingowe

Wyszukanie w Internecie hasła: "pisanie prac opinie" jest niewystarczające. Żeby zrozumieć i trafnie ocenić, ile są warte opinie o danej firmie, warto zapoznać się ze współczesnym marketingiem. Istnieje tzw. „marketing szeptany”. Polega on na znalezieniu lub stworzeniu w różnych miejscach w Internecie, np. na forach, wątków na temat danej usługi i polecaniu konkretnej firmy. Taka usługa nie kosztuje wiele czasu ani pieniędzy, a jest bardzo skuteczna. Sprawdź ile postów napisał dany użytkownik i kiedy ostatnio się logował. Jeżeli ktoś założył konto tylko po to, aby napisać pozytywną opinię na temat jakiejś firmy, to może być ona jest ona fałszywa.

Opinia negatywna bardziej wiarygodna?

Znam to dobrze z własnego doświadczenia. Wiem, jak ważne są opinie o firmie, dlatego wszystkim klientom oferuję od 100zł zniżki (czasem nawet 200 zł) za wystawienie opinii na mój temat. Klienci bardzo chętnie przystają na niższą cenę, ale szybko zapominają o złożonej wobec mnie obietnicy. Zdarzyły się osoby, które zapłaciły mniej, dostały ode mnie całą pracę i nie wystawiły opinii, bo „zapomniały”. Wnioskuję zatem, że motywacja do wystawienia pozytywnej opinii o firmie jest dość niska. Zupełnie inaczej wygląda jednak sytuacja, kiedy klient jest niezadowolony z pracy lub został oszukany. Takie osoby czują się się bezsilne i są zmotywowane, żeby „ostrzec współbraci”.

Opinie o mnie

Otrzymane materiały mogą zostać wykorzystane jedynie zgodnie z prawem! Opracowania i pomoce dydaktyczne mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie w sposób nie naruszający Art.272 KK oraz przepisów Prawa Autorskiego. Serwis poprawaprac.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich dalsze użytkowanie oraz sposób wykorzystania.

Opinie na mój temat znajdziesz w poniższych miejscach:

Nadal Potrzebujesz

POMOCY W PISANIU ?

Nazywam się Dorota Wrona. Moją misją jest pomoc studentom. Skorzystaj z ponad 25 lat doświadczenia w pisaniu i redakcji tekstów naukowych

Umów się na darmowe konsultacje