Lublin, ul. Chopina 8

Warszawa, Rozbrat 16

Pisanie prac – opinie

Pisanie prac magisterskich opinie:

Jeżeli szukasz opinii o danej firmie warto odwiedzić poniższe miejsca (i za pomocą wyszukiwarki w serwisie lub skrótu ctr+f wyszukać daną firmę):

Zastanawia Cię dlaczego tak wiele firm ma negatywną opinię? Jeżeli po przeczytaniu kolejnego negatywnego wpisu o tym jak komuś w zamówionej pracy wyszedł plagiat albo jak ktoś dostał pracę nie na temat, czujesz ukłucie w żołądku i zastanawiasz się dlaczego ten rynek taki jest, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Pisanie pracy magisterskiej i licencjackiej nie jest proste, wiesz to dobrze, dlatego jesteś teraz na tej stronie. Osoba, która podejmuje się takiego wysiłku powinna:

– być inteligentna i rzetelna
– znać się na danym zagadnieniu
– znać zasady formatowania
– znać podstawy ( i nie tylko) statystyki
– mieć doświadczenie,
– ukończyć studia wyższe

Bez względu na biegłość, inteligencję i doświadczenie, napisanie całej pracy zajmuje nie mniej niż 3 tygodnie. Jeżeli praca kosztuje 2000 zł, to zastanów się, dlaczego osoba z wyższym wykształceniem i powyższymi zaletami miałaby skazywać się na tak niskie zarobki jak sprzedawca biedronki (2000 zł to kwota brutto)? Czy to w ogóle możliwe?

 

Może się tak zdarzyć, że po drugiej stronie takiego ogłoszenia znajduje się wybitnie zdolny student, istny pasjonat wiedzy i chce sobie dorobić pisząc dla Ciebie pracę magisterską, ale jest to mało prawdopodobne.

Z tego właśnie względu cena pracy dyplomowej pisanej przeze mnie zaczyna się od 6000 zł, a kończy na 12 000 zł. Jest to oferta dla klienta premium, tylko tak wysoka cena daje gwarancję akademickiego poziomu napisanego tekstu. Cena ta zawiera 23% podatku Vat i dodatkowo podatek dochody oraz wszelkie niezbędne konsultacje i poprawki u osób o najwyższych kwalifikacjach – statystyków, doktorów i profesorów.

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.

4.9

Jeżeli jednak nie chcesz lub nie możesz wydać takiej kwoty, przygotowałam dla Ciebie zestawienie firm konkurencyjnych, tak żebyś mimo wszystko wybrał mądrze.

Masz następujące możliwości:

1. Możesz skorzystać z portali pośredniczących ich zestawienie przedstawiam Ci poniżej.
2. Możesz skorzystać z firm o szerokich specjalizacjach, lista top 5 poniżej.
3. Możesz wybrać firmę o wąskich specjalizacjach, piszącą pracę tylko z wybranych dziedzin.
4. Możesz kupić kilka gotowców w oparciu, o które skomponujesz własną pracę i zlecisz poprawę plagiatu, lub samodzielnie zredagujesz tekst pod JSA. Lista miejsc w sieci, gdzie możesz znaleźć gotowce, znajduje się pod koniec artykułu.

Pisanie prac - portale pośredniczące

Rewolucja! Na polskim rynku powstają serwisy pośredniczące w pisaniu prac magisterskich. Istnieją portale, specjalizujące się w pośredniczeniu pomiędzy studentami a wykonawcami prac. Zdecydowaną zaletą takiego procesu jest bezpośredni kontakt z osobą ekspresowo piszącą pracę.  

Niższa cena, nierzadko wyższa dyspozycyjność osoby prywatnej, aniżeli w przypadku profesjonalnej organizacji. Niestety zlecanie pisania pracy osobie prywatnej wiąże się też z wyższym ryzykiem oszustwa, lub uzyskaniem pracy poniżej standardów dla pracy naukowej, wymagającej dodatkowego formatowania lub poprawy plagiatu. Poniżej przedstawiono kilka portali, zajmujących się pośredniczeniem w ekspresowym pisaniu prac dyplomowych 

Nazwa firmyRanking redaktorówForma gwarancji bezpieczeństwaRegulamin na stronieProwizja serwisuTelefon kontaktowyCzy ktoś odbiera telefon ?
redaktor-online.plTAKŚrodki dla redaktora uwalniane po uzyskaniu satysfakcji przez klientaTAKTAK667 737 337NIE
twojredaktor.plTAKPłatności ratalneTAKBrak informacjiBrak podanego numeru
redaktorzy.comTAKGwarancja zwrotu pieniędzy - środki przekazywane dalej redaktorom po uzyskaniu satysfakcjonującej pracyTAKBrak informacji607 736 091NIE

TOP 5 FIRM O SZEROKICH SPECJALIZACJACH

Aby dostarczyć wam jak najbardziej rzetelnych informacji, osobiście wysłałam ponad 30 maili do różnych firm oferujących pomoc w pisaniu prac oraz poświęciłam kilkanaście godzin na mniej lub bardziej udane próby kontaktu telefonicznego. Na tej podstawie powstał ranking 5 najlepszych firm oferujących pisanie prac dyplomowych. Pomimo moich szczerych chęci nie mogę zagwarantować, że wymienione firmy wykonują swoje usługi profesjonalnie.

Wszystkie ceny podane są za przykładowe, prace o wielkości 50 stron i  prace z terminem realizacji wynoszącym 2 miesiące.     

TOP 5 FIRM O SZEROKICH SPECJALIZACJACH

Biorąc pod uwagę specyfikacje wymienione powyżej, można pośród firm wyróżnić 5 najlepszych organizacji, zajmujących się pisaniem prac magisterskich:

 

Nazwa firmy Czy odpowiada na maile? Czy odbiera telefon? Czy wycenę otrzymuje się w ciągu 48 godzin? Orientacyjny koszt pracy Czy w cenę wliczone są poprawki (plagiat, promotorskie)? Czy istnieje konieczność gromadzenia własnych materiałów? Czy w cenę wliczone są wyliczenia statystyczne? Czy możliwe jest podpisanie umowy? Czy możliwe jest uzyskanie faktury/paragonu? Czy firma posiada NIP? Czy na stronie widnieje regulamin?
wzorce-prac.pl Tak Tak Tak Od 23 zł/str Tak Nie Nie Tak Tak Tak Tak
pracedyplomowe24.pl Tak Tak Tak 30 zł/str Tak Nie Tak Tak Tak Tak Tak
tosieobroni.pl Tak Tak Tak 3500-3900/praca Tak Nie Tak Tak Tak Tak Tak
napisze-prace.pl Tak Tak Tak 23-27 zł/str Tak Nie Tak (podstawowe) Tak Tak Brak danych Nie
pisanie24.online Tak Tak Tak 35 zł/str Tak Nie Nie Tak Tak Tak Nie

redaktor-online.pl

W przypadku tego serwisu, zainteresowana osoba wypełnia formularz, podając temat pracy, ilość stron i  termin realizacji. Następnie, może ona porozmawiać z redaktorami, którzy odpowiedzieli na jej zgłoszenie. W trakcie takiej rozmowy, zainteresowany ma możliwość dopytania o wszelkie szczegóły, kwalifikacje, wykształcenie i doświadczenie redaktorów.

Może także otrzymać od nich bezpłatną próbkę pracy. Po podjęciu decyzji o doborze jednego z redaktorów, następuje płatność za pracę. W trakcie jej tworzenia możliwy jest nieustanny kontakt z redaktorem (przy wykorzystaniu strony www.redaktor-online.pl), a po uzyskaniu zadowalającego produktu – wystawienia odpowiedniej recenzji. 

Serwisy pośredniczące mają jedną zasadniczą przewagę nad portalami ogłoszeniowymi – pisarz nie jest anonimowy i można wystawić mu opinię., ale dopiero po zrealizowanym zleceniu. Co zyskuje student? Po pierwsze student, który chce zamówić pracę magisterską wybiera osobę z rankingu. W portalu redaktor – online wygląda to tak:

Taka forma współpracy zmniejsza ryzyko oszustwa. Redaktor jest zobowiązany do oddania pracy spełniającej wymagania dla prac naukowych. Jakość jego pracy, przekłada się na opinie studentów i decyduje o pozycji w rankingu, a tym samym o ilości zleceń. Im wyżej dana osoba jest w rankingu tym wyższą cenę za pracę może zaoferować. Na serwisie ogłoszeniowym jak olx.pl , każdy może złożyć swoją ofertę, pobrać zaliczkę a następnie zerwać kontakt z klientem. Oszustowi łatwo pozostać bezkarnym.

twojredaktor.pl

Strona www.twojredaktor.pl to miejsce, gdzie studenci mogą znaleźć wsparcie przy pisaniu pracy dyplomowej. Wzory prac tworzone są przez grupę wyspecjalizowanych w wielu tematach redaktorów, którzy mają oferować unikatowe, rzetelnie, wykonane terminowo opracowania. Serwis stawia na pierwszym miejscu wygodę klienta, tak więc to on decyduje o realizacji czy kwestiach, związanych z płatnościami. 

Klient składa zamówienie przy pomocy formularza online, po czym oczekuje na odpowiedzi od zainteresowanych redaktorów. Następnie, nawiązuje kontakt z wybranymi osobami oraz omawia i ustala pozostałe szczegóły dotyczące tworzenia pracy.

 

Jeżeli szukasz ogłoszeń dotyczących pisania prac znajdziesz je na jednym z poniższych portali: 
napiszeprace.pl

Serwis www.napiszeprace.pl to baza ogłoszeń osób, które oferują ekspresowe pisanie pracy dyplomowej, magisterskiej, licencjackiej. Dzięki niemu, istnieje możliwość przeglądu wielu propozycji od  osób piszących prace i wybrania oferty adekwatnej do potrzeb. Nie ma możliwości oceniania piszących.

episanie-prac.pl

Jest to portal, zawierający ogłoszenia, dotyczące pisania prac dyplomowych. Witryna www.episanie-prac.pl reklamuje się merytorycznym sprawdzaniem wszystkich redaktorów, dzięki czemu zamawiający ma większą pewność, iż napisana praca magisterska będzie dopasowana do odpowiednich standardów.

Nie ma możliwości oceniania poszczególnych redaktorów, lecz widoczna jest ilość odsłon danego ogłoszenia, co świadczy o atrakcyjności oferty.

ogloszenia-pisanieprac.pl

Portal www.ogloszenia-pisanieprac.pl zawiera oferty napisania pracy magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej tak przez osoby prywatne, jak i przez profesjonalistów. Witryna daje możliwość napisania do danego redaktora, jednakże nie przewiduje pośredniczenia w kontaktach między zlecającym a usługodawcą – stanowi wyłącznie „tablicę ogłoszeniową” dla osób, pragnących wspomóc innych w pisaniu prac.

Nie ma możliwości oceniania poszczególnych piszących.

Jak sprawdzić czy dana firma/ osoba jest wiarygodna?

 1. Zadzwoń, porozmawiaj, zobacz czy po drugiej stronie jest kompetencja osoba. Jeżeli nie, nie licz na to, że Twoja praca zostanie dobrze wykonana.
 2. Zapytaj, czy istnieje możliwość podpisania umowy. Jeżeli firma tłumaczy Ci, że to niemożliwe, nie współpracuj z nią.
 3. Najpierw zleć firmie napisanie 1-2 stron i zobacz, czy jakość tekstu Ci odpowiada.
 4. Otrzymany tekst sprawdź pod kątem plagiatu np. w serwisie plagiat.pl
 5. Więcej informacji o tym, jak nie dać się oszukać znajdziesz tu: https://poprawaprac.pl/pisanie-i-poprawa-prac-jaka-firme-wybrac/

Zapraszam wszystkich do dyskusji! Piszcie kogo polecacie a kogo nie, na co warto zwrócić uwagę i pamiętajcie o naszej grupie z opiniami o osobach piszących prace, znajdziecie ją TU.

Ze względu na liczne groźby od wielu firm i osób, które nie życzą sobie aby opinie o nich były umieszczane na naszej stronie, jeżeli zostaliście oszukani zamieście opinię na Facebooku albo tutaj. Zdarzyło się, że w skutek gróźb jednej z firm piszącej pracę, nasza strona została zablokowana przez właściciela serwera.

Pisanieprac.pl pisanieprac.club – opinie

Firma miała wiele pozytywnych i negatywnych opinii, ale zakończyła już swoją działalność

Pisanieprac.org – opinie

SIEDZIBA FIRMY

Eastviev Enterprises LTD – nazwa firmy wskazuje, że znajduje się ona w Anglii (przedrostek LTD)

Jednak po wpisaniu adresu w mapy Google: p.o. box 853 5,6 Horsford Business Center Charlestown wyświetlają się indyjskie wyspy. Niewykluczone jednak, że firma rzeczywiście zarejestrowana jest w Anglii.

Kontakt telefoniczny – niestety do firmy nie udało mi się dodzwonić, bo „nie ma takiego numeru”.

Serwis ma głównie pochlebne opinie, wśród nich udało mi się znaleźć tylko jedną mniej entuzjastyczną

Pisanie prac – oszuści

Dołącz do naszej grupy na Facebooku i dziel się anonimowo lub osobiście opiniami: https://www.facebook.com/groups/1369158033257780/?ref=pages_profile_groups_tab&source_id=203129223795412

Z opiniami jest taki problem, że nie sposób odróżnić autentycznych opinii od fałszywych. Zarówno te pozytywne jak i negatywne mogą być celowym działaniem jakiegoś podmiotu, które chce albo zdyskredytować konkurencje, albo sprzedać dany produkt.

Wyszukanie w Internecie hasła: pisanie prac opinie jest niewystarczające. Żeby zrozumieć i trafnie ocenić ile są warte opinie o danej firmie, warto zapoznać się ze współczesnym marketingiem. Istnieje tzw. „marketing szeptany”.

Polega on na znalezieniu lub stworzeniu w różnych miejscach w Internecie, np. na forach, wątków na temat danej usługi i polecaniu konkretnej firmy. Taka usługa nie kosztuje wiele czasu ani pieniędzy a jest bardzo skuteczna. Sprawdź ile postów napisał dany użytkownik i kiedy ostatnio się logował. Jeżeli ktoś założył konto tylko po to, aby napisać pozytywną opinię na temat jakiejś firmy, to może być ona jest ona fałszywa.

Znam to dobrze z własnego doświadczenia. Wiem, jak ważne są opinie o firmie, dlatego wszystkim klientom oferuję od 100zł zniżki (czasem nawet 200 zł) za wystawienie opinii na mój temat. Klienci bardzo chętnie przystają na niższą cenę, ale szybko zapominają o złożonej wobec mnie obietnicy. Zdarzyły się osoby, które zapłaciły mniej, dostały ode mnie całą pracę i nie wystawiły opinii, bo „zapomniały”.

Wnioskuję zatem, że motywacja do wystawienia pozytywnej opinii o firmie jest dość niska. Zupełnie inaczej wygląda jednak sytuacja, kiedy klient jest niezadowolony z pracy lub został oszukany. Takie osoby czują się się bezsilne i są silnie zmotywowane, żeby „ostrzec współbraci”. 

Zakup gotowej pracy

Zakup gotowca to całkiem niezła alternatywa. Gotowce mogą też okazać się bardzo użyteczne podczas samodzielnego tworzenia pracy. Niektórzy szczęśliwcy mogą nawet kupić gotową pracę, przerobić pod plagiat i z powodzeniem zdać egzamin magisterski. Gdzie takich gotowców szukać? Poniżej lista najlepszych miejsc w sieci, gdzie możesz kupić gotową pracę magisterską:

pracedyplomowe.edu.pl

Na witrynie www.pracedyplomowe.edu.pl znaleźć można opracowania z wielu dziedzin (kierunki humanistyczne, ścisłe, techniczne). By wyszukać daną pracę należy wpisać konkretny temat w pole wyszukiwarki bądź wskazać kierunek, który nas interesuje – portal wskaże pasujące tematycznie propozycje.

Na stronie istnieje możliwość zamówienia całej pracy, jej elementów bądź samego konspektu. Po dobraniu odpowiedniego produktu, należy uiścić płatność i praca zostaje przekazana elektronicznie. Może trwać to jedynie parę minut.

Portal nie przewiduje możliwości zwrócenia pracy (ewentualnie można ją zareklamować, o ile odnajdzie się w niej rażące nieprawidłowości). Strona zaznacza jednocześnie, iż proponowane teksty stanowią wyłącznie wzorce pracy, które mają posłużyć do stworzenia na ich szkielecie własnych, autorskich opracowań – jest to istotna uwaga ze względu na kwestie potencjalnego wykrycia plagiatu – nie należy oddawać promotorowi zakupionego produktu jako własnego. Nie ma również możliwości wykonywania przez serwis dodatkowych poprawek czy zmian.

Serwis zaznacza, iż każda praca, która się na nim znajduje, została już uprzednio obroniona, jednakże kwestia ich odpowiedniości zależna jest oczywiście od danego kierunku, uczelni, osoby prowadzącej studenta.

Serwis proponuje także możliwość wymiany – za umieszczenie własnej, autorskiej pracy w witrynie, można pobrać inną (jeśli ich wartości są równe).             

Za około pięćdziesięciostronicową pracę zapłacimy w serwisie od około 300 do 600 zł.

prace-magisterskie.com.pl/wzory

W serwisie www.prace-magisterskie.com.pl w zakładce „wzory” można zakupić gotowy wzorzec pracy dyplomowej (pracy licencjackiej, pracy magisterskiej). Ma on posłużyć za wzór do wykreowania autorskiego opracowania – może być pomocny w momencie zaistnienia trudności z napisaniem wstępu, części badawczej czy teoretycznej.

Portal zawiera prace z wielorakich kierunków – tak ścisłych, jak i humanistycznych czy społecznych. Za pracę, posiadającą 50 stron, zapłacimy około 200-250 zł.

Wyszukiwanie jest proste – wystarczy wpisać daną frazę, a system wskaże pasujące prace z bazy dokumentów. Sam proces zakupu także jest łatwy w obsłudze i nie powinien być czasochłonny.

Istnieje możliwość weryfikacji pracy przed zakupem, po to, by upewnić się, iż spełnia wszystkie wymogi kupującego. Co więcej, istnieje także możliwość zakupu pracy w częściach – dzięki temu student ma gwarancję, iż płaci jedynie za elementy, których potrzebuje i które odpowiadają jego potrzebom.

sklep.piszemyprace.pl

Witryna www.sklep.piszemyprace.pl prezentuje zbiór prac dyplomowych (prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich), które można nabyć. Na stronie widnieje wiele prac z różnorodnych dziedzin, jednakże dominują kierunki humanistyczne oraz społeczne.

By znaleźć pasującą ofertę, należy wybrać interesujący nas kierunek bądź wpisać interesującą nas frazę w wyszukiwarkę. System dobiera odpowiednie oferty. Na stronie głównej pojawiają się także najnowsze propozycje.

Prace dostępne są od ręki – zakupów dokonuje się dzięki zautomatyzowanemu systemowi, który natychmiastowo po uzyskaniu płatności przesyła elektroniczną wersją pracy.

Nie ma możliwości zweryfikowania pracy (poza jej tytułem) – tak więc nie można sprawdzić ilości jej stron, spisu treści czy bibliografii.

Pośród niemal siedemdziesięciu proponowanych prac, najtańsze kosztują 15 zł, a najdroższe – 680 zł.

sklep.magisterna5.pl

Na stronie www.sklep.magisterna5.pl kupić można wiele pomocy dla studentów. Witryna oferuje wzorce prac licencjackich, wzory konspektów, bibliografii, przykładowe tematy prac dyplomowych, wzorce części metodologicznych oraz teoretycznych, wstępów, zakończeń, ankiet.

Dostępne są także całe pakiety. Wszystkie przykładowe opracowania powiązane są z konkretnym kierunkiem – dzięki temu student może dobrać wzorzec odpowiedni dla swoich potrzeb.

Sama obsługa witryny jest bardzo intuicyjna – użytkownik wybiera interesujący go produkt, dodaje go do koszyka, opłaca zamówienie i natychmiastowo uzyskuje mailowo odpowiedni wzorzec.

Serwis zastrzega, iż proponowane w jego ramach materiały są wyłącznie pomocą dla studentów i pod żadnym pozorem nie można ich kopiować do swoich prac ani wykorzystywać niezgodnie z przeznaczeniem. Portal ma za zadanie pomagać studentom, którzy napotkali trudności z napisaniem pracy – dzięki zakupowi wzorca uzyskują przykład postawy, na jakiej mogą budować dalej swoje opracowanie.

Wszystkie materiały zostały przygotowane przez zespół współpracujący z portalem.

Ceny produktów wahają się od 12 do 107 zł – w zależności od zamawianego towaru.

  Ekspresowa wycena poprawy plagiatu - załącz raport i pracę. Poprawa merytoryczna lub inne usługi - załącz pracę z uwagami promotora lub opisz swój problem

  Zamawiam :

  Poprawa plagiatuFormatowaniePoprawa merytorycznaPoprawa językowaZamówienie elementu pracyInne

  Dodaj swoją pracę w polu poniżej (możesz dodać max.3 załączniki)

  AUTOR
  Katarzyna Bat

  Magister psychologii, wielokrotna laureatka stypendium Ministra Edukacji, Rektora KUL oraz Marszałka Województwa Lubelskiego. Założycielka platformy YouExpert i współwłaściciel programu antyplagiatowego „JSA – demo”, przeznaczonego do samodzielnego sprawdzenia pracy pod kątem plagiatu.

  5 marca, 2020
  PES

  Polecam gorąco, Pani Dorota podchodzi profesjonalnie i fachowo do powierzonej pracy. Jednocześnie bardzo ludzko oraz udziela wszelkich możliwych wskazówek dotyczących poprawek spoza obszaru zlecenia. Nie wiele jest tak uczciwych ludzi w tej branży w tych czasach. Dlatego jeszcze raz jeśli są Państwo w złej sytuacji, czasu jest mało a mają możliwość finansową by wykonać taką poprawę polecam z czystym sumieniem.

  Kasia

  Ostrzegam przed portalem https://edukreacja.questy-cloud.pl/# piszemy prace pl. Początkowo kontakt wzorowy. Po przesłaniu pieniędzy kontakt urywa się. Nie mam ani pieniędzy ani pracy

  Agnieszka

  W 100% polecam, Pani Dorota udzieliła mi cennych wskazówek dot. poprawy pracy, aby przeszła ona przez antyplagiat.

  Arkadiusz Cholewa

  Pani Dorota poprawiła mi pracę techniczną i przeszła antyplagiat
  Polecam
  Nie zgłaszajcie się na ostatnią chwilę (ekspres kosztuje)

  Angelika

  Polecam Panią Dorotę, rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do wykonania usługi. Byłam w bardzo trudnej sytuacji, Pani Dorota uratowała sytuację w trzy tygodnie.

  Gość

  OSTRZEGAM PRZED GRZEGORZ PRACE INŻYNIERSKIE, JACEK INKIEE WP PL PAN HUMANISTA WP PL WSZYSCY ONI TO TA SAMA I JEDNA OSOBA OSZUST O IMIENIU GRZEGORZ. BIERZE KASĘ I ZNIKA, PO WYSŁANIU PIENIĘDZY 500 ZŁ NAPISAŁ MI CYTUJE BEZ ZMIAN:
  „Uprzejmie informuje,
  Kochani!
  Spierd……. i piszcie sobie prace samodzielnie.”

  Gość

  Uwaga osoba która się wcześniej podawała jako Jacek Pietrzak lub Polański pod mailami inkiee@.wp pl lub panhumanista@wp.pl z Łodzi, czyli oszust zgarniający pieniądze i niewysyłający nic w zamian teraz występuje pod nazwą: PISANIE PRAC DOKTORSKICH ARTYKUŁÓW NAUKOWYCH, GRZEGORZ, PISANIE PRAC INŻYNIERSKICH PROJEKTY PROGRAMY OBLICZENIA PROGRAMY, GRZEGORZ PISANIE PRAC DYPLOMOWYCH wszystko jest co ciekawe
  pod odłączonym numerem 536309003 lub 515937034
  jest pod mailem: gb6446@gmail.com.

  NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!!!

  Gość

  OSTRZEGAM!!!! UNIKAĆ JACKA PIETRZAKA inkiee@wp.pl oraz panhumanista@wp.pl z Łodzi

  UNIKAJCIE Jacka Pietrzaka systematycznie zmienia maile ostatnie to inkiee@wp.pl oraz panhumanista@wp.pl. Opisuje siebie jako doktor nauk humanistycznych i że jest z Łodzi, dodaje zdjęcie faceta 40 lat z zarostem. Systematycznie zmienia numery telefonu i maile. Na telefony nie odpowiada w ogóle a na maile nie odpowiada po wpłacie.

  W dniu terminu oddania pracy wysyła kilka stron pracy co nazywa ,,obszernymi fragmentami” czy ewentualnie wzbudza zaufanie i prosi o zapłatę. Ode mnie zgarnął 600 zł po czym już nigdy się nie odezwał.

  Ewula

  Szybka, profesjonalna pomoc. Rzetelna, zawsze odbiera telefon i szybko odpisuje na e-mail. Poprawa w bardzo krótkim czasie na bardzo niskim poziomie plagiatu. Polecam gorąco bo warto.

  Artur

  Polecam Panią Dorotę !!!
  Pani Dorota udzieliła mi konsultacji w sprawie mojej pracy. W ciągu 30 minut od przesłania pracy otrzymałem telefon jak wyglada praca, co trzeba poprawić jak się do tego odnieść. Szybkość, jakość i kompetencja. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!

  Daniel Trufelek

  Polecam. Profesjonalna i szybka pomoc. Cena nie jest niska, ale usługa wykonana, fachowo.

  Wioletta

  Pani Dorota jest cudotwórca !! W momencie gdy wyszedł mi plagiat pracy, myślałam ze nie da się już nic zrobić.. Wtedy trafiłam na Panią Dorote i ona zrobiła z niemożliwego możliwe !! W internecie jest wielu oszustów..! Pani Dorota jest osobą godna zaufania i po rozmowach z Panią Dorota widać ze robi to z serca. Kontakt jest świetny.
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Panią Dorote!

  Poprawa

  Pełen profesjonalizm, współpraca z Panią Dorotą to czysta przyjemność, polecam w 100%.

  Filip

  Serdecznie polecam współpracę z Panią Dorotą. Cechuje ją profesjonalizm, praca oddana przed czasem za co ogromny plus. Polecam!

  Aleksandra

  Terminowa i rzetelna poprawa pracy. Szybki i dobry kontakt.

  Nikola

  Ekspresowa usługa, z dnia na dzień. Jakosc poprawy plagiatu tez na wysokim poziomie mimo bardzo specjalistycznego języka. Polecam

  Adam

  Polecam Panią Dorotę, profesjonalna pomoc dobry kontakt. Polecam i pozdrawiam.

  Aleksandra D

  Poleca Panią Dorotę jako osobę godną zaufania.
  Moja praca została skorygowana bardzo szybko, profesjonalni i przed terminem.
  Bardzo miła współpraca, już rozmowa z Panią Dorotą mnie uspokoiła.

  Ola

  Pełny profesjonalizm, skuteczność i rzetelność. Szybki kontakt telefoniczny i mailowy. Współpraca wspaniała.

  Mateusz

  Polecam współpracę z Panią Dorotą. Praca poprawiona w krótkim czasie, pewny kontakt mailowy i telefoniczny. Jakość usługi bez najmniejszych zastrzeżeń.

  Agi

  Pani Dorotka, jest wspaniałą osobą, rzetelna. kontakt 24/h, praca poprawiona w 3 dni, idealnie. Bardzo jestem zadowolona, Polecam każdemu pewniak na 100%

  Magda

  Polecam z czystym sumieniem!!!
  Kontakt bardzo dobry , pełen profesjonalizm.
  Poprawa w ekspresowym tempie!!!

  AMP

  Firma profesjonalna, bardzo dobry kontakt z Panią Dorotą, odpowiada natychmiast. Szybka, a do tego skuteczna realizacja powierzonej pracy.

  Edyta

  Polecam Panią Dorotę,
  Rzetelna i skuteczna pomoc, profesjonalne podejście do sprawy!

  Magda.B

  Bardzo polecam,profesjonalna i szybka pomoc. Kontakt super. POLECAM w 100%

  ANDIS

  Polecam Panią Dorote !!! Bardzo mi pomogła !!! raport z JSA przed 51 % po poprawie Pani DOROTY 3%!! POLECAM BARDZO!!

  Natalia

  Bardzo polecam Panią Dorotę, szybka i profesjonalna pomoc. Polecam w 100%.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *