98% zgodności z JSA
- Wypróbuj za darmo program antyplagiatowy Wrona

Cena za korektę pracy

Koszt poprawy i korekty pracy

Bardzo często klienci pytają mnie o cenę poprawy pracy. Gdy nie widzę pracy i nie mam informacji, jakiej poprawy trzeba dokonać to nie mogę w ogóle obiecać, że ją wykonam. Dopiero jak dokładnie poznam pracę oraz gdy wiadomo, co konkretnie trzeba w pracy poprawić, wówczas mogę ocenić na czy taką poprawę pracy wykonam i za jaką kwotę.

Cena korekty pracy jest ściśle uzależniona od tego, co w takiej pracy wymaga poprawy. W związku z tym poszczególne elementy poprawianej pracy są droższe lub tańsze. Muszę tu podkreślić, że najdroższe poprawy dotyczą różnego rodzaju analiz, poprawa taka często dotyczy uaktualnienia danych w pracy, wykonania dodatkowych obliczeń, czy też poprawy istniejących wniosków albo napisania interpretacji, a nierzadko całej części analitycznej od nowa.

Poprawa autorskiego tekstu

Krótko mówiąc wszystko to, czego nie można przepisać z książek a to, co wymaga poprawy autorskiego tekstu, czy też napisana od nowa opinii, wniosków, interpretacji jest najdroższe. Bardzo często osoby podejmujące się tego rodzaju korekty pracy podają śmiesznie niską cenę, wynika to najczęściej z ich niewystarczającej wiedzy na konkretny temat i braku doświadczenia. Efektem takiego podejścia jest albo źle zrobiona korekta pracy, bo często otrzymuje taką informację „praca już była poprawiana i tyle za nią zapłaciłam” lub rezygnacja w ostatniej chwili ze zlecenia, bo dana osoba nie daje rady i więcej jej zajmuje taka poprawa pracy, a niżeli pierwotnie myślała. Wynika to oczywiście z całkowitego braku doświadczenia lub zwyczajnie wyobraźni.

Zalecam, zatem by rozważnie decydować, kto i za ile ma wam poprawić pracę , tak by nie stracić czasu i pieniędzy.

Nadal Potrzebujesz

POMOCY W PISANIU ?

Nazywam się Dorota Wrona. Moją misją jest pomoc studentom. Skorzystaj z ponad 25 lat doświadczenia w pisaniu i redakcji tekstów naukowych

Umów się na darmowe konsultacje